PRO VAŠI PREZENTACI JSME SPRÁVNÁ VOLBA

Pro naše klienty sledujeme nové trendy a účinné cesty, jak nejlépe zákazníka oslovit a zaujmout. Ať se jedná o službu, produkt nebo event, připravíme pro vás komplexní zajištění a sestavení kampaně, abyste se naplno mohli věnovat ostatním procesům, které vaše podnikání vyžaduje.

let v oboru

klientů

co děláme

Naše služby.

Online Marketing

Vytvoříme kompletní strategii komunikace a kampaně na míru. Správnou tonalitou prohloubíme vztah s vašimi stávajícími zákazníky a efektivně oslovíme nové.

Public relations

Zajistíme pro vaši značku individuální plán, díky kterému zvýšíme povědomí nejen v online, ale také v offline prostoru.

Produkce

Posuneme povědomí o vaší značce na vyšší úroveň. Videoobsah, injektáže a spoty vždy přizpůsobené potřebám produktu.

Sociální sítě

Vaše fanoušky i potencionální zákazníky oslovujeme efektivně. Postaráme se o organickou tvorbu komunikace, ale také o správu placené reklamy.

Marketing

Rozjíždíte novou značku, nebo předěláváte zajeté koleje firmy? Pomůžeme vám s přípravou efektivního CI, tvorbou reklamních podkladů i přípravou kompletní strategie komunikace.

Videotvorba

Zajišťujeme kompletní videotvorbu k využití nejen na sociálních sítích. Pro naše klienty připravujeme sponzorské vzkazy, spoty, injektáže i stále více podporované Reels.

webové stránky

Víme co, jak a kam. Originální grafické zpracování spolu s efektivním rozvržením informací zajistí, že se vaši zákazníci budou na web rádi vracet.

Event Marketing

Vaše akce je u nás ve správných rukách. Našim klientům nabízíme komplexní marketingové zajištění akce od přípravy reklamních podkladů, zajištění vhodných prostor, led obrazovek až po efektivní využití online komunikace.

Další služby

– Grafické práce
– Reporting online kampaní
– Audit sociálních sítí

máte zájem o spolupráci?

KONTAKTUJTE NÁS

OMNIA MEDIA, s.r.o.
Na Výspě 1823/64
Praha 4 – Braník, 147 00
slehobr@omniamedia.cz